Hatha jóga

Hatha jóga se obecně cvičí v pomalejším tempu, s delšími výdržemi ve statických pozicích. Díky pravidelné praxi dosáhnete větší fyzické síly, emoční pohody a celkového zdraví.

Jared

Vinyasa jóga

Vinyasa jóga je kreativní forma jógy, kde jsou pozice spojeny s dechem v plynulé sekvenci. Krásou Vinyasa jógy je rozmanitost. Ve Vinyasa józe neexistuje žádná standardní sekvence, dovolit si můžete tvořit a experimentovat s pohybem.

Artem

Power jóga

Power jóga je zaměřena na budování síly a vytrvalosti. Je to také vynikající forma jógy pro spalování kalorií, je to rychlá a intenzivní aktivita.

Conscious

Dance Flow jóga

Dance flow jóga je příjemně plynoucí mix vinyasa flow jógy a tance. Při sestavování sekvencí mohou studenti pracovat bez podložek. Zaměří se na svůj přirozený pohyb a prozkoumají jeho plynulost, sílu, výdrž a rovnováhu.

David

Prenatal jóga

Těhotenská jóga je forma jemné jógy, která je navržena tak, aby splňovala potřeby pro zdravý a vhodný pohyb během všech tří trimestrů. Pomůže tělu připravit se na období porodu, pracuje s dechem, svaly pánevního dna, udržuje flexibilitu a uvolňuje napětí.

Amelia

Jóga podle Spirální dynamiky

Zdravotně vedená lekce inspirovaná známým konceptem Spirální dynamiky. Budeme se hýbat anatomicky správně a procítíme si každý detail našeho pohybu.

Klara

Fasciální jóga

Jóga při které si nejen protáhnete a posílíte své tělo, ale především budete pracovat s fasciálními řetězci svého těla.

Conscious